niedziela, 9 listopada 2014

Wargaming Scenic Bases by MiniPaintLab

          

Wargaming Scenic Bases by MiniPaintLab
             Kilka lat temu wraz z żoną założyliśmy profesjonalne studio malarskie dostarczając przez ten czas wysokiej jakości usług wszystkim tym, którzy chcieli mieć swoje figurki pomalowane na naprawdę wysokim poziomie. Od ponad roku myśleliśmy o tworzeniu własnej serii scenicznych podstawek do figurkowych gier bitewnych a następnie także samych figurek. Pomysł ten zaczęliśmy wcielać w życie od trzech miesięcy zdobywając dziesiątki zadowolonych klientów na całym świecie.

Czego potrzebujemy i co oferujemy w zamian?


            Oferujemy Wam wysokiej jakości podstawki sceniczne do najpopularniejszych systemów bitewnych. Nasze podstawki wykonane są z najwyżej jakości żywicy przy użyciu technologii próżniowej. Na chwilę obecną posiadamy kilkanaście gotowych wzorów a ich ilość rośnie z dnia na dzień dzięki Naszej pracy.

             Aby zachęcić Was do współpracy postanowiliśmy także przez cały okres kampanii organizować dla Was konkursy, w których możecie wygrać Nasze podstawki. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat oraz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami zapraszamy Was serdecznie na Naszą stronę na Facebooku.

Na chwilę obecną potrzebujemy funduszy aby dokończyć zaczęte projekty oraz zakupić na potrzeby odlewów niezbędne materiały

Etapy kampanii.


             Zakończoną sukcesem kampanię dzielimy na cztery etapy. I: przez cały okres trwania kampanii zbieramy fundusze, pracujemy nad kolejnymi wzorami podstawek scenicznych oraz organizujemy dla Was konkursy. II Po udanym zakończeniu kampanii przez okres 2 – 4 tygodniu ( w zależności od osiągniętych celów ) wykańczamy sety, które w kampanii się pojawiły. III Każdy z wspierających otrzymuje od Nas listę gotowych produktów oraz może dowolnie rozdysponować swoje miniCoiny na wybrane podstawki. IV Wysyłka paczek.
Cały proces chcemy zrealizować maksymalnie w 4-6 tygodni od zakończenia kampanii.

Co to są miniCoiny oraz wysyłka:


             Każdy wspierający wpłacając odpowiednią kwotę w ramach kampanii otrzyma od Nas „wirtualną walutę”, do dowolnego rozdysponowania na podstawki dostępne w Naszej ofercie, o nazwie miniCoin. Koszt wysyłki to zawsze 7 USD niezależnie od ilości zamówionych podstawek.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą pracą, podstawki tu prezentowane pomalowane zostały na poziom średni aby odzwierciedlić realną ich wartość i nie chcąc niczego przekoloryzować. Otrzymane przez Was podstawki nie będą pomalowane.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

" />" title="source: imgur.com" />" alt="commission painting" /> " title="source: imgur.com" />" alt="IRON WARRIORS"/> " title="source: imgur.com" />" alt="OLDHAMMER DWARFS ARMY" /> " title="source: imgur.com" />" alt="DEATH GUARDS ARMY" />